Gizlilik Politikası

Ziyaretçilerimizin gizliliğinin sağlanması, mevlutaydemir.com için birinci önceliktir. Altta detayları verilen Gizlilik Politikamız, mevlutaydemir.com sayfasından toplanan bilgilerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını açıklar. Ayrıca sunulan içeriğin ne amaçla yayınlandığını, okuyucuların ve mevlutaydemir.com web sitesinin soumluluklarını bildirir.

Sorumluluklar:  mevlutaydemir.com  üzerinde kullanılan yazılar ve verilen bilgiler  tamamen kişisel niteliğindedir. Öğrenciler ve güncel haber okumaya meraklı kişilere bilgi vermeyi amaç edinmiştir.

mevlutaydemir.com  adresinde yer alan haberlerden etkilenerek yapılabilecek hacking, saldırı, dolandırıcılık vd. güvenlik ihlallerinden mevlutaydemir.com  sorumlu tutulamaz. mevlutaydemir.com  verdiği tüm yazılarında en doğru ve tarafsız haberleri ziyaretçilerine ulaştırır.

Cookie’ler ve Diğer Partilerin Reklamları

İnternet üzerinde hizmet veren birçok sitenin yaptığı gibi  mevlutaydemir.com  ziyaretçilerin tarayıcı tipi, ziyaret zamanı, referer sayfaları, çıkış sayfaları, tıklama sayıları, web sitesi bağlantı istatistiklerini, ziyaretçinin okuduğu yazıları, linkler arası hareketlerini analiz etmek, siteyi yönetmek ve ziyaretçilere daha iyi kullanıcı deneyimi yaşatmak amaçlı saklar. IP adresleri kesinlikle kişisel bilgilerle eşleştirilmez.