1. Ana Sayfa
  2. İnceleme

İnstagram Hikayeleri SS Alanları Görme Programı

İnstagram Hikayeleri SS Alanları Görme Programı

Selamlar, bugün sizler ile sosyal medya ya dair en çok araştırılan konulardan bir tanesi olan instagram hikayelerini ss alanları görme programı, uygulaması var mı bundan bahsedeceğiz.

Günümüzde sosyal medya platformları deyince aklımıza gelen ilk sırada şüphesiz İnstagram gelmektedir. Güne başladığımız ilk dakikalarda elimize aldığımızda cep telefonunu İnstagram’a girip acaba eski sevgilim, arkadaşlarım neler paylaşmış diye merak içerisinde oluyoruz. Bu düşüncenin aynısı diğer kişiler için de geçerli olduğundan dolayı, bazı arkadaşlarınız sizin hikayelerinizi gönderilerinizi ss alıp whatsapp gruplarında paylaşabiliyorlar. Peki Hikayeleri ekran görüntüsü alan kişileri görme uygulaması varmı daha detaylı sizlere aktaralım.

İnstagram Hikayeleri SS Alanları Görme Uygulaması

İnstagram DM üzerinden gönderilen fotoğraflarda hepimiz biliyoruz ki ekran görüntüsü aldığımız zaman karşı tarafa bildirim gidiyor. Dm kısmında normal bir mesajlaşmada ise ekran görüntüsü aldığımızda ise bildirim gitmiyor. Peki normal bir hikaye attığımız zaman ise bunları ekran görüntüsü alan bir program var mı, var ise çalışıyorlar mı?

İnstagram SS Alanları Görme Uygulaması

Evet güzel okuyucularımız böyle bir program adı altında uygulama mağazalarında ve diğer google gibi platformlarda uygulamalar karşımıza çıkmaktadır. Ama bu uygulamalar ne yazıkki ÇALIŞMAMAKTADIR. Bu tür programlar genellikle sahte çıkmaktadır. Böyle bir işlemin gerçekleşmesi ise instagram tarafından APİ desteği sayesinde programlara entegre edilebilir. Ama İnstagram bu özelliğe karşı herhangi bir çalışma sürdürmemektedir.

Bazı siteler karşımıza çıkmakta bu aramayı yaptığımız zaman. Onların hakkında da yine aynı uygulaması varmı konusundaki tüm bilgiler bunun içinde geçerlidir. İnstagram’da paylaştığınız bir hikayeyi ss alan kişiyi görmek ne yazıkki mümkün değildir.

Umarım yazımız size faydalı bir bilgi niteliğinde olmuştur. En azından güzel vaktinizi olmayan uygulamalar için vakit kaybetmezsiniz. Kısaca bu tarihe kadar çalışan bir uygulama yöntem yoktur.

Sitemizde sosyal medya ya dair onlarca yazılarımız sizi bekliyor, göz atmanızı tavsiye ederiz. bkz: İnstagram gizli profilleri görme

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap