Teknoloji

WhatsApp Premium Geliyor

0
LütfenOturum aç VeyaKayıt OlGönderiyi Beğen

Son zamanlarda WhatsApp yeni hamleler yaparak kendisine ait yeni özellikleri bünyesine eklemeyi sürdürüyor. Bu günkü konumuz ise işletmeler için gelecek olan bir özellikten bahsedeceğim. WhatsApp Premium Geliyor.

Girişimde de bahsettiğim gibi Whatsapp yeni bir özelliği bünyesine katmayı hedefliyor. Bu yeni özelliğin ismi yayınlanan paylaşıma göre WhatsApp Premium olması beklenilmekte. WhatsApp Premium’un amacı Bir hesabı toplamda 10 adet cihaza entegre bir şekilde kullanabileceksiniz. Bu özelliğin amacı İşletmelerin mesajlara geç cevap vermenin önüne geçileceği düşünülmekte. Müşterilerin memnuniyeti bana kalırsa artırılacağı kesindir. Benim düşünceme kalırsa Whatsapp Business in içerisinde olması beklenile bilinir. Diğer bir konu ise bu özelliğin ücretli mi yoksa ücretsiz mi kullanılması net bir bilgisine sahip değil. İsminden yola çıkarsak ücretli olabilir. Şu anda geliştirme aşamasında olduğunu da belirtmek istiyorum.

WhatsApp’a Gelecek Olan Yeni ÖZellik

Yazıma son vermeden size kısa bir yeni gelecek olan özellikten de bahsetmek istiyorum. Eğer bir WhatsApp grubundan ayrıldığınız zaman artık tüm üyeler sizin ayrıldığınızın bildirimini göremeyecek. Sadece gurup yöneticisi ve siz göreceksiniz. Bence güzel bir yenilik diyebilirim. Sizler Whatsapp’a son zamanlarda gelen yenilikleri nasıl budunuz bizimle düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşırsanız sevinirim. Sizinle başka bir eğitici makalede görüşmek üzere hoşçakalın.

Samsung Galaxy A52 Alınır Mı?
Deji Batarya Yorum | Deji Batarya Kullanım Testi
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir