1. Ana Sayfa
  2. Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası


Ziyaretçilerimizin gizliliğinin sağlanması, mevlutaydemir.com için birinci önceliktir. Altta detayları verilen Gizlilik Politikamız, mevlutaydemir.com sayfasından toplanan bilgilerin ne olduğunu ve nasıl kullanıldığını açıklar. Ayrıca sunulan içeriğin ne amaçla yayınlandığını, okuyucuların ve mevlutaydemir.com web sitesinin soumluluklarını bildirir.

Sorumluluklar:  mevlutaydemir.com  üzerinde kullanılan yazılar ve verilen bilgiler  tamamen kişisel niteliğindedir. Öğrenciler ve güncel haber okumaya meraklı kişilere bilgi vermeyi amaç edinmiştir.

mevlutaydemir.com  adresinde yer alan haberlerden, yazılardan etkilenerek yapılabilecek hacking, saldırı, dolandırıcılık vd. güvenlik ihlallerinden mevlutaydemir.com  sorumlu tutulamaz. mevlutaydemir.com  verdiği tüm yazılarında en doğru ve tarafsız haberleri ziyaretçilerine ulaştırır.

Cookie’ler ve Diğer Partilerin Reklamları

İnternet üzerinde hizmet veren birçok sitenin yaptığı gibi  mevlutaydemir.com  ziyaretçilerin tarayıcı tipi, ziyaret zamanı, referer sayfaları, çıkış sayfaları, tıklama sayıları, web sitesi bağlantı istatistiklerini, ziyaretçinin okuduğu yazıları, linkler arası hareketlerini analiz etmek, siteyi yönetmek ve ziyaretçilere daha iyi kullanıcı deneyimi yaşatmak amaçlı saklar. IP adresleri kesinlikle kişisel bilgilerle eşleştirilmez.

Uygulama’lar ve Şifreler

mevlutaydemir.com üzerinden paylaşılan uygulamalar (.apk .exe) vd. uzantılar harici siteler üzerinden veya kendi resmi siteleri üzerinden temin edilmektedir. Paylaşılan uygulamalar üzerinde bulunan varsa (Kullanıcı Adı, Şifre, E-posta) vd. kişisel bilgiler mevlutaydemir.com kayıt altına almaz. mevlutaydemir.com sizden bu tür bilgiler de istemez.