İnceleme

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme

0
LütfenOturum aç VeyaKayıt OlGönderiyi Beğen

Selamlar güzel okuyucu bugün sizlere bir kişinin instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır bundan bahsedeceğim. Sosyal medyanın instagram konusunda en çok merak edilen konularından birisi olan, programsız instagram profil fotoğrafı büyütme nasıl yapılır bu konuya da değineceğim. Yazımızın orta kısmından aracımız sayesinde fotoğrafları büyültebileceksiniz.

İnstagram pp Büyütme

İnstagram tarafından gizli olmayan bu işlem, kaynak kodları sayesinde yasal olarak gözükmektedir. Neden bir profil resmi gizli olsun o da ayrı bir konu elbette 🙂 her neyse, bu işlemler karışık olduğundan dolayı basit, ücretsiz uygulamalar veya siteler sayesinde kolayca yapılabilmekte. Bu yazımızın devamında sizlere basit yöntemler ile bir kişinin instagram profil fotoğrafını, olduğundan fazla büyütmeyi göstereceğim. Bu sayede eski sevgilinizin yanında kim var, veya ailede merak ettiğiniz bu tür konularda bakmanıza sağlayacak. Alt tarafta bulunan kısımdan kullanıcı adını girerek fotoğrafları görebilirsiniz, ayrıca fotoğrafın üstüne basıp cihazınıza da indirebilirsiniz. NOT: “@” KULLANMAYINIZ

Yukarıda bulunan kısım sayesinde kullanıcı adını girerek, o kişinin profilini büyültülmüş olarak erişebileceksiniz. Bu işlemde herhangi bir giriş, şifre istemeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Sitesi

Aslında yukarıda vermiş olduğum alandan basit bir şekilde yapabilirsiniz ama sorun yaşayan arkadaşlar var ise BURADAN siteye ulaşabilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Programı

Telefonunuza kendi marketinden bu tür uygulamalara erişebilirsiniz. Ama program kurmadan ve telefonunuzda yer kaplamaması adına bu tür siteler kullanıp işleminizi basitleştirebilirsiniz.

İnstagram Profil Resmi İndirme

Yukarıda da belirttiğim gibi site üzerinden fotoğrafa ulaştığınız zaman, mobil cihazdan giriyorsanız, resme uzun bastıktan sonra indir kısmına basıp galerinize o fotoğrafı kaydedebilirsiniz. Bilgisayardan giren okuyucularımız ise aynı işlemi sağ tık yapıp resmi indirebilirsiniz.

Umarım yazım sizler için faydalı ve işe yarar bir nitelikte olması dileklerimle. Başka bir makalede görüşmek dileğiyle.

İnstagram PP Büyütme Sitesi İçin: TIKLA

Windows'u Etkinleştir Yazısı Kaldırma
İnstagram Hikayeleri SS Alanları Görme Programı
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
1
Bu gönderi için zaten tepki gösterdiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir