Kendimce

Zaman Herşeyin İlacımıdır?

0
LütfenOturum aç VeyaKayıt OlGönderiyi Beğen

Merhaba dostlar bugün sizlere genelde sevgililer ayrıldıktan sonra söylenen bir sözden bahsedeceğim. Başlıktada göründüğü gibi “ZAMAN HERŞEYİN İLACIMIDIR?”

Belki zor zamanlar atlattınız, belki sevgilinizden ayrıldınız, belki birisini kaybettiniz. Zaman herşeyin ilacı değil. Değil dostlar ailenizden birisini kaybettiniz, ama sende ölesiye kadar mezarına gideceksin. Unutamazın işte. Belki ordan geçtikçe belki bir araba içerisinde belki bir evin içinde, ama unutamazsın. Eğer değer verdiysen unutamazsın.. Belki sevgilin belki ilk aşkın belki ilk duygu beslediğin. Bazıları der ilk sevdalar unutulmaz diye. Bilemem ama bazı ilkler unutulmuyor. Sana alınan ilk bisiklet, ilk bayramlık, ilk ayakkabı bunlar birer örnek. Belkide hayatında olan en güzel günü unutamazsın. Tam unuttum dersin ki yine aklına gelir. Belki ailen ile gittiğin sahil kenarı belki sevgilin ile gittiğin gün belikide arkadaşın ile. Zamanda sadece aylar yılları kovalar. Saatler günleri kovalar. Unutamazsın be kardeşim. Sen mezun olduğun zamanı nasıl unutmadıysan işte aynı bu.

İlk defa belki şiirler şarkılar yazdın ama işte dinledikçe yine unutamazsın. Zaman izin vermez. Zaman sadece seni yaşlandırır. 19 yaşında belki saçlarına aklar düşürür belki psikolojini bozar. Ama yok unutamazsın. bu sözlerim gece yarısını geçti yazarken eskiyi düşündümde demekki unutamadım gençliğimi çocukluğumu, lise yıllarımı. 9.26 geçe edebiyat hocam ile buluştuğum zamanı bile biliyorum. Zaman geçti gitti ama o anılar o masada konuşulan konular aklımda.

Ulan bu çocuk ne diyor diyebilirsiniz ama, Konu başlığını bilen kişiler her şeyi anladı bence zaman herşeyin ilacı dceğildir. Kendi sözümü diyeyim. bu sözü saat 9.00 suları gibi buldum “Ölmüş bir insana, zaman gibi bir ilaç iyi gelmez”

Der ve son sözlerimi noktalarım. Kendinizce herşey iyi olsun.

WhatsApp Plus İndir | Güncel
5. Akdeniz Bilişim Zirvesi
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir