Kendimce

Yeni Bir Yıl, Yeni Umut

0
LütfenOturum aç VeyaKayıt OlGönderiyi Beğen

Herkese merhaba arkadaşlar, böyle giriş yapınca kendimi YouTube videosu çekiyormuş gibi hissediyorum 🙂 Evet bugün 2019 yılının son günü, son saatleri. Yeni bir yıla merhaba diyeceğim birkaç saat sonra. Yeni bir yıl yeni umut adlı makalem sizlerle.

2019 yılında kah üzüldük, kah ağladık, yeri geldi yine üzüldük 🤷‍♂️ Hayde şöyle bir düşündüm de hep mutsuz geçmiş. Bilmiyorum içinizde varmı benim için çok iyi bir yıldı diye. Umarım vardır yoksa 2020 sizlere unut verirken bana es geçebilir.

Şuan bu yazıyı size zor şartlar altında yazıyorum. Elimde telefon internet çekmiyor. Ama sonucu çok güzel bir yere vardığına eminim. Isparta’ya gidiyorum yılbaşında arkadaşlarımla güzel bir gün geçireceğime inanıyorum.

Bügün 2019 yılının son günü. Bu gece bence herkes sevdiğine açılmalı, mesaj atmaya korktuğu kişilere mesaj atsın, arasın. 2020 ye belkide 1-0 önde başlarsınız belki ilk gün mutlu olup sonsuza kadar sürer bilemezsin. Eğer karşılığını alamazsan üzülme zaten senin değildi ama bir şansın elbette var.

2020 yılından beklentim ne diye soracak olursanız, öncelikle sağlıklı bir vücut, iyi arkadaşlıklar, yılan kişiliklerden uzak bir ortam, yeni umutlar ve hayallerime bir adım daha yaklaşmak.

Umarım 2020 yılı sizin yılınız olur. Sevdiklerinizle, ailenizle mutlu huzurlu bir yıl yaşarsınız. 2019 yılı kötü geçen arkadaşlar üzülmeyin Allah sizinle beraberdir umut tükenmez.

2020 yılında yeni videolar yeni yazılar ile görüşmek üzere 👋

İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme
Akdeniz Üniversitesinde Okumak
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir