1. Ana Sayfa
  2. İnceleme

İnstagram Gizli Profili Görme Programı

İnstagram Gizli Profili Görme Programı

Merhaba dostlar bugün sizler ile birlikte İnstagram’da gizli profilin nasıl görebilirisiniz, instagram gizli profili görme programından bahsedeceğim.

İnstagram Gizli Hesap Görme Programı Varmı?

Evet dostlar Günümüzün teknoloji çağında merak edilen sosyal medya bizlerin vazgeçilmez parçası. İnsanlar her anını en çok kullanılan İnstagram üzerinden anılarını paylaşıyor. Hal böyle olunca dostlarına ve yakın arkadaşları görebiliyor sadece. Gizli hesabı merak edenler genelde eski sevgilisi yada kıskançlık duyduğu sevmediği kişilerdir. Aslında bu hiç etik bir davranış olmasa da bizler o kişinin neler yaptığını merak ediyoruz. Hal böyle olunca dediğim gibi 3. parti yazılımlar sayesinde karşı tarafın fotoğraflarını bilgilerini görebiliyoruz evet böyle bir program var.

İnstagram Gizli Hesap Görme Programı Güvenli Mi?

Youtube mecrasında ve soysal medyalarda ben genelde bunun üzerine çok bilgi paylaştım. Böyle uygulamalar sizlerin iyiliği için değil kendi iyilikleri için çalışmaktadır. Ne demek istediğimi şimdi rahat bir şekilde anlayacaksınız. Vermiş olduğum uygulamayı indirdiğiniz zaman fake hesaptan gireceksiniz büyük ihtimal ile kendi hesabınızı ateşe atmazsınız yani. Buraya kadar herşey güzel evet bu uygulamalar havuz mantığı ile çalışmaktadır yani siz fake hesaptan girseniz bile o fake hesp içerisinde takip ettiklerinizin fotoğraflarını vs gibi bilgilerinide kayıt altına almaktadır. Peki bunun için ne yapabilirsiniz. Takip ettiklerinizin içerisinde kendi profiliniz olmasın çünkü başkasıda sizleri görebilir. Bu uyarıma dikkate aldıktan sonra indirebilirsiniz.

İnstagram Gizli Profili Görme Uygulaması Hangisi

Bundan bir önceki yazımızda POSTEGRO uygulamasından bahsetmiştim ama son zamanlarda stabil olarak çalışmamaktadır. Durum böyle olunca POSTEGRO alternatifi bir uygulama çıktı ismi ise LİLİ. Güncel olarak çalışmakta olan bir uygulama.

İnstagram Gizli Profili Görme Uygulaması İndirme

Evet dostlar uygulamaları alt kısımda bulunan Linklerden indirebilirsiniz.

POSTEGRO: İNDİR

LİLİ: İNDİR

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap