1. Ana Sayfa
  2. İnceleme

WhatsApp Profilime Kim Baktı

WhatsApp Profilime Kim Baktı

Merhaba sosyal medya konusunda meraklı takipçim. Bu yazımızda sizlere başlıkta da görmüş olduğunuz gibi WhatsApp Profilime Kim Baktı yani WhatsApp Profiline Bakanları Gösteren Uygulama varmı bunlardan bahsedeceğim.

WhatsApp Profilime Bakanlar

Çağımızın gelişen teknolojisinden bir parçası olan mesajlaşma hayatımıza olumlu yönde etkiler sağlarken, bir yandan da merak edici konulara da yer sağlamaktadır. Telefonlarımızın vazgeçilmez olanı WhatsApp Uygulaması gün içerisinde en aktif kullanılan sosyal medya programlarından birisidir. WhatsApp mesajlaşmanın haricinde diğer sosyal medya platformlarına ayak uydurabilmesi için birden fazla eklentisi bulunmaktadır. En başta kişisel kimliğimizi belirten bir profil bulunmaktadır.

WhatsApp Profiline Bakanları Görme

Bu merakı aslında sevgilisinden yeni ayrılan kişiler tarafından daha çok arandığını biliyoruz. Bunun için sizlerle detaylı bir araştırma yaparak kesin ve net sonuca ulaştık diyebilirim. Bu merak edilen konunun cevabı %40 oranında evet mümkündür. Peki whatsApp profiline kim baktı bunları nasıl görebiliriz veya whatsApp profiline bakanları gösteren uygulama ne kadar çalışıyor bunları gelin sizlere alt kısımda net bir şekilde açıkladım.

WhatsApp Profilime Kim Baktı Uygulaması

Evet güzel okuyucu bu bölümde sizlere doğru bilgiler vermek için araştırmalar yaptım ve denediğim uygulamalarda da başarılı oldum. Orjinal Whatsapp uygulamasında bunu öğrenmenin bir çözümü yok. 2. parti yazılımlar dediğimiz dışarıdan yüklenen uygulama sayesinde gözükebiliyor. Peki bu uygulama nedir. Benim 2015 yılından itibaren kullandığım WhatsApp Plus uygulaması ile.

WhatsApp plus uygulamasının içerisinde Log (İşlem Geçmişi) adı altında bulunan bölümden kim profil resmini değiştirmiş, kim sizin profilinize girmiş bunlar tamamıyla kayıt altına alınıyor. 2020 yılının ilk başlarına kadar WhatsApp plus sürümü tamamıyla gösteriyordu. Ama 2020 yılında güncelleme desteğini kapattı ve artık uygulama çalışmıyor. Bunun alternatifi olan (GB whatsApp, FM WhatsApp vb.) diğer isimde bulunan uygulamların içinde LOG ayarları kısmından bakabilirsiniz.

Bu uygulamalar belirli başlı zamanlarda güncelleme geldiği zamanlarda bu özellikler değişebiliyor. Belki de sizler bu yazıyı ileriki zamanlarda okuduğunuz zaman uygulamadan belki kalkmış olur veya özelliğini sürdürmektedir. Youtube Kanalımda Paylaştığım WhatsApp Profilime Kim Bakmış videosunda canlı bir şekilde gösterdim. Bazı kullanıcılarda Log özelliği bulunmadığından şikayetçiler bunun içinde bahsettiğim gibi o zamanın güncellemesi aktif olan uygulamayı bulmanız gerekmektedir.

WhatsApp Profilime Kimin Baktığını Nasıl Anlarım

Evet son olarak bu kısımda ise eğer çalışan LOG özelliği bulduğunuz zaman nasıl anlarsınız bundan bahsedeyim. Gün içerisinde hiç yazmadığınız kişinin ismi eğer üst bildirimde ÖRN: Mevlüt Çevrim İçi bildirimi geliyorsa o kişi sizin profilinize girmiştir.

Konuyu toparlayacak olursam Çalışan whatsapp plus uygulamasında %40 oranında görebilme şansınız bulunmaktadır.

Gizlilik Politikası

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap