Selam dostlar bugün yine bir uygulama anlatımı ile sizlerle birlikteyim. Başlıktan da anlayacağınız gibi İnstagram Gizli Hesapları Görme Programı’nı anlatacağım.

İnstagram Gizli Hesap Görme Uygulaması

Uygulamamız sadece Android cihazlarda çalışmaktadır ne yazıkki İphone kapalı işletim sistemi olduğu için dışarıdan ek uygulamalar eklenememektedir. Belki içinizden bilenler bu uygulamayı bilenler vardır ama artı ve eksi yönlerini de sizlerle paylaşacağım.

Uygulama İsmi Postegro

Ne yazıkki şu anda Play Store’de bulunmamaktadır. Uygulamayı .apk olarak dışarıdan indirip Android cihazınıza kurmanız gerekmektedir. Postegro apk indir’mek için yazının en altındaki linkten indirebilirsiniz.

Uygulamanın Artı Yönleri

  • Piyasadaki çalışan en stabil program

Evet sadece olumlu bir maddesi bulunmakta.

Uygulamanın Eksi Yönleri

  • Sadece Android cihazlarda geçerlidir.
  • Günlük limit sayısı bulunmaktadır.
  • Uygulama Havuz mantığı ile çalışmaktadır. (Ben fake hesap kullanırım diyorsanız gelin onuda sizlerle birlikte açıklayayım. Uygulamaya hangi hesaptan giriş yaparsanız, o hesabın takip ettikleri kişilerinin de fotoğraf bilgilerini alıp veritabanında saklamaktadır. Yani siz kendi hesabınızı girmeseniz bile bir başka arkadaşınız kullandığı zaman sizin fotoğraflarınızda kayıt altına alınmaktadır. Uzun araştırmalar sonucunda bu bilgiye ulaştım. 🙂 )

ÖNERİ: Uygulama sizin ve diğer kişilerin gizliliği adına kullanılmaması daha iyidir.

Postegro apk İndir

Uygulamayı İndirmek İçin: TIKLA