Teknoloji Video İçerikli

İnstagram Profilime Kim Baktı

0
LütfenOturum aç VeyaKayıt OlGönderiyi Beğen

Merhaba dostlar bugün sizlere İnstagram Profilime Kim Baktı hakkında konuşacağız. Malum eski arkadaşlarınız veya akrabalarınız da baktığını düşünüp ama emin olamıyorsanız yazımızda çözüme kavuşacağız. Peki İnstagram profilime kim baktı uygulaması var mı veya var olan uygulamalar ne kadar güvenli yada çalışıyor mu? bahsedeceğiz. Eğer yazımızı okumak yerine video izlemek isterseniz alt kısımda video paylaştık.

İnstagram Profilime Kim Baktı Uygulamaları

Öncelikle dostlar yazımız kişisel nitelikte yazılmıştır. İnternet ortamında oldukça Profilime kim baktı uygulamarı bulunmakta. Teknolojiye meraklı birisi olaraktan da bunları test ettim ve sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle piyasada bulunan uygulamaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunmakta.

Peki bu zararlı yazılımlar neler basitçe anlatayım. Telefonunuzun bilgileri kişisel bilgileriniz aklınıza gelebilecek türlü verileri alabiliyorlar. Bunun yanında girmiş olduğunuz hesaplar da elinizden su gibi akıp gidiyor. Evet çevremde oldukça arkadaşım ne yazık ki bu durumda karşılaştılar.

Eee bu işlevi yerine getiren program var mı kardeşim diyeceksiniz 🙂 Piyasada bulunan bu programlar ne yazık ki vaat ettiği işlemi yerine getirmiyorlar.

İnstagram Profilime Kim Baktı Görmek

Yaptığım testler ve araştırmalarım neticesinde çalışan program yok. Bu yazıyı paylaştığım tarih itibari ile de diyebilirim. Düşüncemde bu tür bir uygulama zor gibi yani biraz daha imkansız gibi geliyor bana. Sebebi ise Log kaydını biraz zor tutulabilinir. Ücretli uygulamaları araştırdığım zamanda sonuç değişmedi.

İnstagram Profilime Kim Baktı Görmek Mümkün Mü?

Evet dostlar yazımızın sonuna gelirken artık çok fazla uzatmadan, böyle işlevini yerine getiren site veya uygulama yok. Anlayacağınız İnstagram profilinize kim baktıysa ne yazık ki göremiyorsunuz.

WhatsApp Profiline Kim baktı yazımız için TIKLA

AMD RX 580 EKRAN KARTI
Whatsapp Silinen Mesajları Geri Getirme 2021
Ad Area

Editörün Seçimi

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir