1. Ana Sayfa
  2. Genel

İnstagram Silinen Mesajı Görme

İnstagram Silinen Mesajı Görme

Merhaba dostlar, Günümüzün belli başlı zamanı artık sosyal medya da geçmektedir. Elimizden düşmeyen telefonlarımızla artık haberleşmemiz zor değil. Sosyal Medya da bunun bir parçası olarak mesajlaşmayı sağlıyor. Başlıktan da anlayacağınız gibi İnstagram’dan gelen bir mesajı karşı taraf Gönderimi İptal ettiği zaman yani mesajı geriye çektiğinde bu mesajı nasıl görebiliriz.

İnstagram Silinen Mesajı Geriye Getirme

Aslında bu başlık biraz çelişkiye düşürmektedir, nedeni ise instagram silinen mesajı geriye getirme vs instagram silinen mesajı görme. Her iki başlık farklı. Daha öncesinde instagramdan silinen tüm mesajları nasıl geriye getirebilieceğini anlatmıştık buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

İşte Beklenen Cevap Nasıl Görebiliriz?

Bu işlem şuanlık sadece Android cihazlada geçerli diyebilirim. İos instagramdan silinen mesajları görmek mümkün değil sebebi ise kapalı bir işletim sistemi olduğu içindir. Eğer çözümünü bulursam sizlerle paylaşırım. Android cihazlarda 2. harici bir program kurarak çok basit ve güvenli bir şekilde yapacağız. Güvenli dedim çünkü herhangi bir şifre vs gerekmiyor.

Programımız ismi Notif Log Free isminden de anlaşılacağı gibi gelen bildirimleri kayıt altına almaktadır. Program ücretsiz ve kullanılması oldukça basittir. Programı yazının en son kısmından indirebilirsiniz.

Programı indirip kurduktan sonra basit bir ayarı yapılması gerekli

  • Ayarlar
  • Bildirim
  • Bildirim Erişimi
  • Notif Log Free Etkinleştirme

Herşey bu kadar artık telefona gelen bildirimleriniz kayıt altına alınmaktadır. Ayrıca bu yöntem ile WhatsApp’dan gelen mesajlarınız silinse bile kayıt etmektedir. Umarım İşinize yarar bir bilgi olmuştur.

Notif Lof Free : İNDİR

Nasıl Kullanılır Video’lu Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=zWcef7tBUzc
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap