Video İçerikli İnceleme

İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme

0
LütfenOturum aç VeyaKayıt OlGönderiyi Beğen

Merhabalar, bugünkü konumuz başlıkta da anlaşılacağı gibi İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme. Evet böyle bir şey mümkün. İnstagram’ı ilk günden itibaren aslında tüm verilerinizi saklar. Tüm bilgilerinizi aslında bizimle paylaşmasa’da, büyük bir kısmına erişime açık bulundurmaktadır.

İnstagram Silinen Mesajları Geri Getirme peki nasıl basit bir yöntem ile geriye getirlir. Ayrıca karşı taraf, siz silseniz dahi fotoğraf, konuşmalar hepsi geriye getiriliyor. Bunun yanında ayrıca Tüm arama kayıtları, beğendiğiniz gönderiler, paylaştığınız fotoğraflar yani instagramda aklınıza gelen tüm işlemleri indirebileceksiniz.

Anlatımı aslında çok basit tutmak istiyorum, çünkü okumak yerine video olsa daha iyi olur düşüncesi içerisindeyiz. Bunun için en alt kısımda bir video paylaşıyorum eğer okumak istemeyen olursa direk videoya geçebilirler. ayrıca kanalıma abone olmayı unutmayınız 🙂

EVET İŞLEM SIRASINA GEÇELİM

  • İnstagram hesabımıza giriş yapıyoruz.
  • Profilimize geliyoruz.
  • Ayarlar
  • Güvenlik
  • Veri İndirme (Bu seçeneğe E-posta adresimizi giriyoruz. Çünkü Tüm verilerimiz buraya gelecek 48 saat içerisinde)
  • Gelen e-posta’yı açıyoruz ve tüm verilerimizi indiriyoruz. (Bu işlem bilgisayarda daha basit olabilir)
  • Evet artık tüm verileriniz bunun içerisinde

Tüm İşlemler aslında bu kadar ama püf bir nokta var o da mesajları açmaya kalktığımız zaman karışık bir şekilde açılacaktır. Bunun düzgün açılması için videoda anlatımda bulundum basit ve etkili bir şekilde videodan öğrenebilirsiniz. Umarım yazım işinize yaramıştır.

BÖBREKTE TAŞ
Yeni Bir Yıl, Yeni Umut
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir