1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

KMSpico Nedir? Nasıl İndirilir

KMSpico Nedir? Nasıl İndirilir

Selam sevgili ziyaretçim. Bugün sizlere KMSpico programı nedir? nasıl indirilir bundan bahsedeceğim. Eğer bu program ile karşılaştıysanız tahminlerimce bilgisayarının sağ alt tarafında Windows’u Etkinleştir yazısı ile yada Microsoft Office programlarını etkinleştirmek için kullanmayı düşünüyorsunuz. Gelin sizlerle makalemin ilerleyen başlıklarında KMSpico Nedir? nasıl indirilir anlatayım.

KMSpico Nedir?

KMSpico basit bir tarif ile Windows sistemini ve Microsoft Office programlarını etkinleştirmeye yarayan basit arayüzlü bir programdır.

Sitemi sadece kendi çapında dış ağların erişimine kısıtlanması yöntemi ile, (Anahtar Yönetim Servisi) KMS sayesinde Windows sunucularına erişim sağlamadan işlemini sürdüren bir program.

KMSpico ile ürünlerinizi maks 200 gün gibi bir zaman diliminde aktifliğini sağlayabilirsiniz. Eğer bu zaman diliminden sonra yine etkinleştir gibi uyarılar ile karşılaşırsanız, bu program sayesinde yeniden etkinleştirebilirsiniz.

  • Windows 10 Tüm sürümleri
  • Windows 8 – 8.1 tüm sürümleri
  • Windows 7 Professional ve diğerleri
  • Office sürümleri 2010 -2013 -2016 sürümleri dahil

listede en çok karşılaştığımız başlıklı sürümleri rahat ve basit bir şekilde etkinleştirebilirsiniz. Aslında Windows Key satın almanızı öneririm ama eğer ücret vermek istemem gibisinden fikriniz varsa bu program size göre.

KMSpico İndirme

Programı biraz övdük ve bu programı artık sizlerle paylaşma vakti. Program fazla sitelerde gezmekte ama ne kadar güvenilir bilinmiyor. Sizlere paylaşma adına kendi forum sayfası diye sunulan siteden alıp yükledim. Gizlilik Politikası bazı arkadaşlar virüs var gibisinden çıkabilir yorumlara. Windows’un sistemine müdahale ettiği için uyarı ile karşılaşıyorsunuz bunu da belirteyim. Evet sizlerle programı artık sunayım alt kısımda İndir kısmına basarak Programı indirebilirsiniz. KMSpico Nedir? Nasıl İndirilir yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız, umarım işinize yarar bir makale olmuştur.

PROGRAMI İNDİR

Programın Kullanımı ve Etkinleştirme Nasıl Yapılır Videolu Anlatım.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap