Teknoloji

Windows’u Etkinleştir Yazısı Kaldırma

0
LütfenOturum aç VeyaKayıt OlGönderiyi Beğen

Merhaba sevgili ziyaretçim, bu yazıma geldiğine göre bilgisayarının sağ alt tarafında bir uyarı var. Evet evet windows’u etkinleştir yazısını görüyorsun. Bunu nasıl kaldıracaksın bunu öğrenmek için doğru yerdesin. windows’u etkinleştir yazısı kaldırma işlemi nasıl yapılır gelin sizlere yazımın devamında basit ve kolay bir şekilde anlatayım. (Yazımızın devamında ücretli veya ücretsiz nasıl kaldırabilirsiniz anlatıyorum.)

Windows’u Etkinleştir Yazısı Kaldırma Programsız

Vaowww ne güzel bir başlık değil mi? Evet programsız kaldırmak mümkün ama cebimizden bir miktar çıkmak kaydı ile. Windows etkinleştirmek için orjinal Key alabilirsiniz. Bunun rakamlarına baktığınız zaman tedirgin olabilirsiniz ama adamların da hakkı yani 🙂

Bir diğer yandan OEM keyler bulunmakta. Nedir bu Oem key diye soracak olan arkadaşlar var ise çok cüzi miktar ile internet’ten key alıp windows’a girerek etkinleştirebiliyorsunuz. Evet OEM keyler çalışmakta. Bilgisayarınıza işleniyor ne kadar format atsanızda her zaman aktif bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bazen içlerinden OEM keyler sıkıntı çıkarabiliyor çalışmama veya lisans bitme gibi durumlar ile karşılaşabilinir.

Evet bu başlıkta ücretli bir şekilde nasıl Windows’u etkinleştirebilirsiniz anlattım bir diğer başlıkta ise ücretsiz olarak nasıl yapabilirsiniz anlatıyorum. Gelin diğer başlığımıza geçelim.

Windows’u Etkinleştir Yazısı Kaldırma Ücretsiz

Geldikkk hepinizin merak ettiği o kafadaki sorunun cevabına. Program yardımı ve sistem klasörlerine müdahale ederek bu işlemi başarıyla yapabiliriz. Evet etik bir davranış değil ama eğer ücret vermek istemiyorsak bu yola başvuran kişiler fazlasıyla bulunmakta.

Bu tür programlar yardımı ile etkinleştirme işleminin zararları var mı birazdan da bunlardan bahsedeyim? Eğer doğru yazılımı bulabilirseniz zararı yok diyebiliriz, ama kesin zararsız da demek mümkün değil. Nerden baksanız %50 lik oranlar var. Belli başlı programları test edilmiş olanları var yazımızın devamında da bu programdan bahsedeceğiz. Temiz kaynaklı program bulursanız bilgisayarınıza zarar vermeden etkinleştirme işlemlerini yapabilirsiniz. Zamanında benimde bu tür programlara ihtiyaç duymuşluğum var. Kullandığım kadarıyla bir sıkıntı ile karşılaşmadım ve ayrıca virüs tehlikesi de yaşamadım. Bunda indirmiş olduğunuz yerler çok önemli.

Peki bu işlemde hangi program iyi veya en çok kullanılan program hangisi sizlerle açıklayayım. Benim kullanmış olduğum program “KMSPico“. İnternette yorumlara baktığım kadarıyla bazı arkadaşlarında fazlasıyla olumlu yorumları ile karşılaştım. Bu demek olmuyor ki zararsız diyebilmek. Sadece olumlu yorumları ve fazlasıyla işe yarayan bir program diyebilirim. Gizlilik Politikası

KMSPico Nedir? Nasıl İndirilir

Evet yazımızın sonlarına gelirken kısa ve öz olaraktan KMSPico nedir nasıl indirebilirsiniz izninizle anlatayım. KMSPico windows ürünlerini (Office dahil) etkinleştirmenize yarayan, basit arayüzlü bir etkinleştirme programıdır. Kullanım kolaylığı ile sadece 2 dakika da işleminizi bitirebilirsiniz.

Peki Nasıl İndirilir?

BURAYA tıklayarak programı indirebilirsiniz. Açılan bağlantı yine web sitemde KMSPico adlı makaleme gidiyor ve videolu bir şekilde nasıl kurabilirsiniz bundan da bahsediyorum.

Umarım makalem senin için faydalı olmuştur. Youtube kanalımda teknolojiye ve gündelik hayat ile videolarda paylaşmaktayım. Detaylı videolu bilgiler için neden abone olmuyorsun. KANALIM

KMSpico Nedir? Nasıl İndirilir
İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Bu gönderi için zaten tepki gösterdiler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir