1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

WhatsApp Plus İndir

WhatsApp Plus İndir

Bu yazımızda sizlerle birlikte whatsapp plus indir me ve aynı zamanda bilmeyenler için, whatsapp plus nedir bunun hakkında bilgi vereceğiz. Makaleyi okumak yerine alt kısımda bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

Sevgilin sana akşam uyuyacağını söyleyip belki diğer kişiler ile konuşuyor olabilir mi? Bence olabilir. Şimdi içine bir kurt düştü değil mi peki nasıl yapacak tüm sosyal medya şifreleri bende imkansız başkasına yazması, zaten sms devri bitti, geriye whatsapp kaldı orada da son görülme gözüküyor diyeceksiniz. işte orada bir durun, bugün sizlere çok özellikli whatsapp plus nedir neler yapılabilinir ve nasıl kurulur bundan bahsedeceğim.

WhatsApp Plus Nedir?

Öncelikle Whatsapp Plus nedir diyecekleriniz varsa orijinal whatsapp yapımcılarına ait değil. Ama orijinal whatsapp dan daha fazla özelliğe sahip bir uygulama. Ara yüzü normal whatsapp ile aynı hatta direk whatsaap sadece üzerine eklemeler yapılmış. Hal böyle olunca bu uygulamayı yapanlar 3. şahıs kişiler. İçinizden acaba güvenilir mi diyenleriniz vardır. Sizlere şunu söylemek istiyorum 10 kullanıcının 4’ü bu uygulamayı kullanıyor.Bakıldığı zaman biraz yaklaşımda karamsarlık bulunmakta. Ama ben şu zamana kadar hiç bir kötü tarafını kullanmadım aksine hep iyi yönlerini duydum. Nedir bu iyi yönleri gelin bir bakalım.

WhatsApp Plus Özellikleri

Benim en çok sevdiğim özellik sevgilinize arkadaşınıza ben uyuyorum diye mesaj attıktan sonra ayarlarından son görülmeyi dondur seçeneğine bastıktan sonra, o anki saat neyse profil kısmında donduruyor ve siz çevrim içi olsanız bile çevrim içi yazmıyor.

Diğer bir özellik ise sevgilin mesajlara bakacak ama sen mesajlarıda silmek istemiyorsan. Dert etme mesajları gizleyebiliyorsun. uygulamanın en güzel artılarından bir tanesi bence.

Diğer bir faydalı özellik ise Log tutma. Bazı plus sürümlerinde olmayabiliyor. Bunun amacı ise sevgilinin son görülmesi mesela kapalı sen uyurken çevrim içi oldu ve çıktı. Kaç dk boyunca çevrim içi olduğunu saat kaçta girdi bunları kayıt altına alıyor. Ve eskiden tüm sürümlerinde çalışan en güzel tarafı ise sizin profilinize kim bakmış görebiliyordunuz. Yanlış duymadınız Sizin whatsapp profilinize fotoğrafınıza kim bakmış gözüküyordu. Yeni çıkan sürümlerde bu bazen çalışmakta. Çalışma mantığı şu şekilde bir kişi sizin profilinize girdiği zaman yukarıdan a kişisi çevrim içi oldu bildirimi geliyor. Bunun anlamı da sizin profilinize bakmış demek.

Eğer sevmediğin bir arkadaşın var hikaye atmış bakmak istiyorsun ama bildirim gidecek diye bakamıyorsan senin içinde bir çözümü var. Hikayeleri gördüğümü gizle seçeneğini seçerseniz. Hikayelere baktığınız zaman isminiz karşı tarafa gitmez.

Hikaye demişken şunu da eklemek istiyorum. Ek uygulama gerektirmeden karşı tarafın hikayelerini de cep telefonunuza indirebiliyorsunuz.

Bir diğer özelliğe gelelim birisi size mesaj attı ama siz görmeden hepsini geriye çekti hiç dert etme mesajların silinmesini engelle seçeneğini seçerseniz mesajlar sizden silinmez. Bu özelliklerin hepsini ben detaylı bir şekilde

videolarını çektim merak eden arkadaşlarımız Mevlüt Aydemir Youtube kanalında hepsini anlattım.

Gelelim diğer basit gibi gözüken ama işlevselliği büyük olan özelliklere buraları hızlı geçip sizin değerli vaktinizi almak istemem.

İstediğiniz kişi uygulamaya girdiği an çevrimiçi olduğuna dair bildirim alabilirsiniz. Yazıyor, ses kaydediyor yazısını gizleme, Mesajı görseniz dahi görüldü yapmama özelliği

Dosya göndermede limit fazlalığı, Kaliteli resim, video gönderme, eğer sevgilin ile kavga ettin yada bir arkadaşına bir zaman diliminde mesaj göndermek istiyorsun, o zaman bir mesajı zamanlayıp o kişiye otomatik olarak atma özelliği bulunmakta aklıma gelen en güzel özellikler bu şekilde.

Uygulamayı indirecekler varsa, whatsapp yedeğinizi almanızda fayda var. Ayrıca Gizlilik Politikasını es geçmeden olmaz bir bakmanızda fayda var.

Whatsapp Plus İndir Güncel

İNDİR

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap