1. Ana Sayfa
  2. Video İçerikli

İNSTAGRAM GİZLİ PROFİLİ GÖRME PROGRAMI VARMI

İNSTAGRAM GİZLİ PROFİLİ GÖRME PROGRAMI VARMI
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Merhaba dostlar bugünkü sosyal medya konumuz olan ve en çok internet’te arama yapılan “İnstagram Gizli Profili Görme Programı Varmı” bahsedeceğim.

Bazen karşımıza güzel bir kız çıkar veya yakışıklı bir erkek çıkar profiline girip istek atarız. Ama bazıları sanki içeride sır saklıyormuş gibi isteklerimizi kabul etmezler. Belki haklı sebepleri olabilir veya herkesin kişisel isteği’de olabilir.

Öncelikle İnstagram Gizli hesapları görme programı işe yarıyor mu?

İnternet siteleri hiçbir zaman %100 korunaklı denilmez. Muhakkak bir açığı olur ve oradan sızılır. İnstagram’da bunlardan bir tanesi diyebiliriz. Evet ilk çıktığı zamanlar ve şimdi de ara ara açıklardan yararlanılarak bir kişinin profiline bakılabilir. AMA şanslı olmalısınız ki o açık kapatılıncaya kadar :(

Piyasada birkaç program ve internet sitesi var. Genel hedefleri sizlerin hesaplarınıza erişerek bilgi toplamaktır. İlk etapta kötü kişilerden bahsedeyim sizlerin hesaplarınızı çalma hedeflerindedir.

Şu sıralarda birkaç uygulama başkalarının verilerinden yola çıkarak gizli hesabı sizlere %1 ihtimal ile gösteriyor. Ne kadar düşük bir rakam değil mi? Amaçları dediğim gibi bilgi toplamak.

Öncelikli tavsiyem böyle programlara güvenmemeniz. Sizlere tavsiyem böyle programlar ile uğraşacağınıza fake hesap ile girmek daha mantıklı olacaktır. Alt kısımda video paylaştım Fake hesap açma diye güzel taktikler bulunmakta belki işinize yarar.

Cümlelerimin sonuna gelecek olursam İnstagram gizli profile girme programı piyasada evet var ama dediğim gibi %1 ihtimal ile çalışıyor. Aynı zamanda bu tür programlar sağlıklı değil instagram hemen kaldırıyor. Yani size tavsiyem böyle program yokmuş gibi düşünmeniz.

Umarım makalem sizlere faydalı bir içerik olmuştur, başka bir içerikte görüşmek üzere.

https://www.youtube.com/watch?v=B_yRqKXCUzQ
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap